Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su MOG slapukų politika. Daugiau informacijos

0,4-10 kV įtampos oro linijų neizoliuotais laidais, oro linijų laidų su apvalkalu ir oro kabelių linijų elektromontuotojų mokymo programa

2020-08-08
Trukmė: 24 akad. val.

Mokymo programos tikslas:  parengti elektromontuotoją, gebantį 0,4-10 kV įtampos tinkle patikimai ir saugiai montuoti bei ekspluotuoti oro linijų neizoliuotais (OL) laidais, oro linijų laidų su apvalkalu (OLA) ir oro kabelių linijų (OKL) konstrukcijas.

Programa suderinta su „Energijos skirstymo operatorius“, AB ir Valstybine energetikos inspekcija prie LR energetikos ministerijos.

Asmenims, sėkmingai baigusiems mokymą ir išlaikiusiems baigiamąjį egzaminą, išduodamas su AB ESO suderintos formos neformaliojo mokymo pažymėjimas su įrašu: „geba montuoti ir eksploatuoti 0,4-10 kV įtampos oro linijas neizoliuotais laidais (OL), oro linijų laidus su apvalkalu (OLA) ir oro kabelių linijas (OKL). Pažymėjimas galioja 5 metus.

Registracija ir išsamesnė informacija:

Tel. +370 63 112 111

info@mog.lt

 

Mokytis gali: ne jaunesnis kaip 18 metų, turintys pradinę arba vidutinę apsaugos nuo elektros kategoriją

Registracija į kursą