Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su MOG slapukų politika. Daugiau informacijos

Energetikos darbuotojų atestacija

Energetikos darbuotojų atestacija organizuojama tik patikrinus energetikos darbuotojų bendrąją kvalifikaciją, t.y. išsilavinimas, darbo stažas, kvalifikacijos tobulinimas, pagal nustatytus teisės aktus. Energetikos darbuotojų atestacija leidžia patikrinti, ar energetikos darbuotojas atitinka jam keliamus kvalifikacinius reikalavimus ir yra pasiruošęs atlikti energetikos specialisto ar darbuotojo funkcijas. Atestacijos metu energetikos darbuotojams gali būti suteikiamos šios apsaugos nuo elektros kategorijos: PK - pradinė apsauga nuo elektros kategorija, VK - vidurinė apsauga nuo elektros kategorija ar AK - aukšta apsaugos nuo elektros kategorija.

Elektros įrenginių eksploatavimo atestacija skirta elektrotechnikams, energetikos įmonių vadovams, filialų vadovams, struktūrinių padalinių vadovams ar jų įgaliotiems asmenims, atsakingiems už elektros įrenginių eksploatavimo organizavimą įmonėje. Atestavimas suteikia teisę:

  • Organizuoti elektros įrenginių eksploatavimą.
  • Vadovauti elektros įrenginių eksploatavimo darbams (technologinis valdymas, techninė priežiūra, remontas, matavimas, bandymas, paleidimas, derinimas).
  • Vykdyti darbų vadovo, darbų vykdytojo, prižiūrinčiojo ar brigados nario funkcijas.

Periodiškumas: vadovams ir specialistams kas 5 metus, darbininkams – kas 3 metus.
Reikalavimai: inžinerijos, technologijų ar fizinių mokslų aukštasis ar jam prilygintas išsilavinimas, ne mažesnė nei 1 metų (valstybinės svarbos energetikos įmonėms ne mažesnė nei 3 metų) darbo patirtis energetikos srityje.

Registracija ir informacija:
Tel. +370 677 29399;
El.p. diana@mog.lt

Elektros energijos vartojimo atestacija skirta elektrotechnikams ar asmenims, atsakingiems (eksploatuojantiems) už vartotojo elektros ūkį. Atestavimas suteikia teisę:

  • Organizuoti ir būti atsakingas už vartotojo įrenginių eksploatavimą.
  • Eksploatuoti įmonės (vartotojo) elektros įrenginius, t.y. technologiškai valdyti, techniškai prižiūrėti, remontuoti, matuoti, bandyti, paleisti, derinti.

Periodiškumas: inžineriams – kas 5 metus, darbininkams – kas 3 metus.
Reikalavimai: inžinerijos, technologijų ar fizinių mokslų aukštasis ar jam prilygintas išsilavinimas, ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis energetikos srityje.

Registracija ir informacija:
Tel. +370 677 29399;
El.p. diana@mog.lt

Elektros objektų ir įrenginių įrengimo atestacija skirta elektrikams, energetikos įmonių vadovams ar jų įgaliotiems asmenims, atsakingiems už elektros įrenginių įrengimo organizavimą. Atestavimas suteikia teisę:

  • Organizuoti elektros įrenginių įrengimą.
  • Įrengti, bandyti, derinti ar paleisti elektros įrenginius.

Periodiškumas: vadovams ir specialistams kas 5 metus, darbininkams – kas 3 metus.
Reikalavimai: Inžineriniams energetikos darbuotojams - inžinerijos, technologijų ar fizinių mokslų aukštasis ar jam prilygintas išsilavinimas, ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis energetikos srityje. Darbininkams – energetikos įmonės vadovo nustatyti reikalavimai.

Registracija ir informacija:
Tel. +370 677 29399;
El.p. diana@mog.lt

Išsamesnė informacija:

Tel. +370 67 729 399

diana@mog.lt