Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su MOG slapukų politika. Daugiau informacijos

Tarptautiniai laivavedžių kursai

Teoriniai ir praktiniai kursai skirti norintiems įgyti laivavedžio pažymėjimą, kuris suteikia teisę valdyti motorinius pramoginius laivus, katerius, motorines valtis, vandens motociklus ar kitas motorines plaukiojimo priemones iki 24 metrų ilgio, be variklių galios apribojimo Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Į kursus priimami asmenys sulaukę 18 metų, o sėkmingai išlaikiusiems egzaminus išduodamas tarptautinis pažymėjimas, kuris leidžia plaukioti ne tik Lietuvos vidaus vandenyse, Baltijos jūroje, bet ir pasaulio vandenyse.

Kursai trunka 4 sav., mokymai vykdomi „zoom“ platformoje. Mokymus veda ilgametę jūrinę ir dėstymo patirtį turintys specialistai.

Mokymo eiga:

REGISTRACIJA +370 673 55 033 arba el. paštu laura@mog.ltTEORINIAI MOKYMAI

Mokymų metu būsite supažindinti su pagrindiniais teisės aktais reglamentuojančiais saugią laivybą, sužinosite svarbiausius laivų konstrukcijos ypatumus ir laivo elementus. Išmoksite naudotis radijo ryšiu, susigaudyti upių ir jūrų locijose. Taip pat būsite supažindinti su hidrometeorologijos pagrindais, laivybos signalais ir ženklais, gelbėjimo ir priešgaisrinėmis priemonėmis. Suprasite ką reiškia laivų žiburiai ar garso signalai. Baigę mokymo kursus būsite pasiruošę sėkmingai išlaikyti egzaminą Lietuvos transporto saugos administracijoje.

PRAKTINIAI MOKYMAI

Praktiniai mokymai vyksta 4,5 metrų ilgio, 37 kW galios pramoginiu motoriniu laivu. Išmoksite paruošti laivą plaukiojimui, švartuotis, inkaruotis, saugiai manevruoti. Taip pat išmoksite radijo ryšiu susisiekti su visomis uosto tarnybomis, kitais laivais ar prireikus išsiųsti pagalbos signalą. Šios žinios leis Jums užtikrintai, o svarbiausia saugiai jaustis valdant bet kokį motorinį pramoginį laivą vidaus vandenyse ir užsienio vandenyse.

EGZAMINAI

Mokymų pabaigoje yra laikomas baigiamasis praktinio vairavimo egzaminas. Jis vykdomas mūsų mokymo įstaigos laivu, kuriuo buvo vykdomi praktiniai mokymai. Jus egzaminuos mūsų mokymo įstaigos instruktoriai. Po sėkmingai išlaikyto praktikos egzamino, Jums bus įteiktas kursų baigimo pažymėjimas. Su šiuo dokumentu galėsite žengti paskutinį žingsnį - tai teorijos egzaminas, kuris yra laikomas Lietuvos transporto saugos administracijoje.