Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su MOG slapukų politika. Daugiau informacijos

Transportas – tai mokymų organizavimo grupės (MOG) organizuojama mokymų sritis, kurią sudaro profesinis vairuotojų mokymas – 95 kodas, traktorių mokymai (TR1, TR2, SM, SZ) ir sunkiojo transporto mokymai (hidromanipuliatoriai, krautuvai, kranai ir kt.).

Mokymai priklauso nuo turimos vairuotojo kategorijos ir laiko, kada kategorija įgyta. Jeigu vairuotojo C arba C1 kategorija gauta po 2009 m. rugsėjo mėn. 10 d. - privaloma baigti PRADINĘ  profesinę kvalifikaciją (ilgąją programą). Mokymai trunka 140 ak. val. (19 darbo dienų). Praktinių pamokų metu mokysitės ekstremaliomis sąlygomis suvaldyti sunkvežimį arba autobusą ant slidžių ir judančių dangų specializuotame autodrome ir kitų subtilybių, kurių nutinka realiame kelyje. Siekiame, kad mūsų mokymus baigę kursantai įgautų geriausius įgūdžius ir saugiai bei tinkamai galėtų atlikti savo darbą.

Jeigu jau įgytas 95 kodas, tačiau vairuotojas nori jo galiojimą pratęsti arba vairavimo C kategorija gauta iki 2009 m. rugsėjo mėn. 10 d. - privaloma rinktis PERIODINĘ profesinę kvalifikaciją (trumpąją programą). Šie mokymai trunka 35 ak. val. (5 darbo dienas). Mokymų tikslas –  teorinis žinių gilinimas.

D1, D1E, D, DE kategorijoms įgyti svarbu atsižvelgti į tai, kada yra suteikta D kategorija vairuotojui. Jeigu vairuotojo D kategorija gauta po 2008 m. rugsėjo mėn. 10 d. - privaloma baigti PRADINĘ profesinę kvalifikaciją. Mokymai trunka 140 ak. val. (19 darbo dienų), iš kurių 10 ak. val. yra skiriamos praktiniam vairavimui.  Specializuotame autodrome vairuotojai turės mokytis kaip suvaldyti autobusą ekstremaliomis sąlygomis ant slidžių ir judančių dangų, taip pat bus mokomasi įvairių kitų subtilybių.

Jeigu vairuotojas turi 95 kodo kategoriją ir nori pratęsti arba D kategorija gauta iki 2008 m. rugsėjo mėn. 10 d. - privaloma rinktis PERIODINĘ profesinę kvalifikaciją. Tokie profesiniai mokymai trunka 35 ak. val. (5 darbo dienas). Mokymai yra orientuoti į teorinį žinių gilinimą.

Mokymų organizavimo grupei (MOG) reikia pateikti šiuos dokumentus:

  • vairuotojo pažymėjimą;
  • asmens dokumentą;
  • vairuotojo medicininę pažymą.

 

Platesnė informacija apie 95 kodo mokymus:

Jolita Romanovskienė, vadybininkė, tel. +370 672 96 007, jolita@mog.lt