Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su MOG slapukų politika. Daugiau informacijos

KITAS SUNKUSIS TRANSPORTAS

Mokymų organizavimo grupė (MOG) organizuojami sunkiojo transporto mokymai – tai profesinio rengimo mokymai, skirti įgyti teisę dirbti su įvairiu sunkiuoju transportu, tokiu kaip hidromanipuliatoriai, krautuvai, kranai (streliniai-automobiliniai, stacionarūs). Siūlome šiuos profesinio rengimo mokymus: žirklinio keltuvo operatoriaus mokymai, hidromanipuliatoriaus kursai, krautuvo vairuotojo kursai, elektrinio krautuvo vairuotojo kursai, autokrautuvo kursai. Baigus atitinkamus mokymus ir sėkmingai išlaikius egzaminą, suteikiamas specialios formos pažymėjimas.

Žirklinio keltuvo operatoriaus mokymai – tai profesinio rengimo mokymai, kurių tikslas teoriškai ir praktiškai parengti darbuotoją, gebantį saugiai ir operatyviai vykdyti darbus, valdant žirklinį keltuvą. Žirklinis keltuvas yra  išmokstamas valdyti, esant įvairiomis darbo sąlygomis ir skirtingose darbo aplinkose. Žirklinio keltuvo operatoriaus mokymai yra 8 ak. val. trukmės. Baigusiam mokymus išduodamas mokymo paslaugų teikėjo nustatytos formos pažymėjimas su įrašu, kad gali dirbti žirklinio keltuvo operatoriumi. Pažymėjimas galioja 5 metus.

Mokytis gali:

 • asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų.

Registracija ir išsamesnė informacija Tel. +370 694 79000 ir/arba el. paštu: dss@mog.lt

Hidromanipuliatoriaus kursai – tai profesinio rengimo mokymai, kurių tikslas teoriškai ir praktiškai parengti darbuotoją, gebantį saugiai ir operatyviai vykdyti darbus, valdant hidraulinius kėlimo kranus. Hidromanipuliatorių operatoriai gali valdyti šias transporto priemones: hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai), mobilūs kėlimo įrenginiai skirti krovinių pakrovimo ir iškrovimo darbams, kai keliamoji galia daugiau kaip 1 tona ir įrengta automobilyje  ar traktoriaus priekyje. Baigus šią mokymo programą ir sėkmingai išlaikius kvalifikacijos egzaminą, išduodamas hidromanipuliatoriaus operatoriaus kvalifikacijos pažymėjimas, leidžiantis dirbti su hidrauliniais kėlimo kranais, kurių keliamoji galia didesnė nei 1 tona. Svarbi informacija - pažymėjimai galioja visose Europos šalyse.

Mokytis gali:

 • asmenys ne jaunesni nei 18 m.,
 • asmenys, turintys vairuotojo C kategorijos.

Registracija ir išsamesnė informacija tel. +370 672 96007 ir/arba el.paštu transportas@mog.lt

Krautuvo vairuotojo kursai – tai profesinio rengimo mokymai, kurių tikslas teoriškai ir praktiškai parengti darbuotoją, gebantį saugiai ir operatyviai vykdyti darbus valdant krautuvus. Mokymai skirti krautuvų vairuotojams, kurie gali dirbti įvairaus tipo krautuvais, išmoks saugiai atlikti įvairių krovinių pakrovimą, iškrovimą, transportavimą ir sandėliavimą. Susipažins su krautuvų mechanizmų sandara ir techniniu aptarnavimu. Baigusiam mokymus išduodamas mokymo paslaugų teikėjo nustatytos formos pažymėjimas su įrašu, kad gali dirbti krautuvo vairuotoju. Krautuvo vairuotojo kursai trunka 236 ak. val.

Mokytis gali:

 • Asmenys ne jaunesni kaip 18 metų;
 • turintys pagrindinį išsilavinimą;
 • turintys teisę vairuoti motorinę transporto priemonę;
 • neturintys sveikatos sutrikimų;

Registracija ir išsamesnė informacija tel. +370 672 96007 ir/arba el.paštu transportas@mog.lt

 

ELEKTRINIO KRAUTUVO VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMAS – MOKYMAI TEISĖMS GAUTI

Elektrinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas svarbus norintiems dirbti su elektriniais krautuvais ir vežimėliais. Šie mokymai – tai profesinio rengimo mokymai, kurių tikslas paruošti elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotoją, kuris gebėtų saugiai pervežti ir sandėliuoti krovinius. Elektriniai krautuvai ir vežimėliai skirti perkelti ir sandėliuoti krovinius uždarose patalpose. Intensyvėjant gamybai ir vykstant prekių judėjimui didelę reikšmę turi mažųjų mechanizmų panaudojimas pakrovimo, iškrovimo, krovinių perkėlimo ir sandėliavimo darbams. Baigusiam mokymus išduodamas mokymo paslaugų teikėjo nustatytos formos pažymėjimas su įrašu, kad gali dirbti elektrinio krautuvo ir vežimėlio vairuotoju. Elektrinio krautuvo vairuotojo mokymai trunka  16 ak. Val.

Mokytis gali:

 • asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų;
 • asmenys, turintys pagrindinį išsilavinimą;
 • asmenys, neturintys sveikatos sutrikimų;

Registracija ir išsamesnė informacija tel. +370 672 96007 ir/arba el.paštu transportas@mog.lt

Autokrautuvo kursai – tai profesinio rengimo mokymai, kurių tikslas suteikti teorinių žinių, išugdyti profesinius autokrautuvo vairuotojo gebėjimus, atliekant įvairius krovimo, krovinių sandėliavimo, žemės kasimo ir aplinkos tvarkymo darbus. Baigusiam mokymus išduodamas mokymo paslaugų teikėjo nustatytos formos pažymėjimas su įrašu, kad gali dirbti autokrautuvo vairuotoju. Autokrautuvo kursai trunka 8 ak. val.

Mokytis gali:

 • asmenys, įgiję pagrindinį išsilavinimą;
 • asmenys, turintys vairuotojo B kategoriją.

Registracija ir išsamesnė informacija tel. +370 672 96007 ir/arba el.paštu transportas@mog.lt

Išsamesnė informacija:

Tel. +370 67 296 007

transportas@mog.lt